PROFILY 2018-09-19T16:05:52+00:00
Pomlky
Pomlky
Mladá hradecká kapela, která hraje písničky na pomezí popu a folku, které ji baví a které budou bavit i vás! Jejich mladistvý pohled na svět vám předá svou energii. Kapelu přihlásil do projektu KB Band Academy její frontman, herec a muzikant Petr Matyáš Cibulka ještě jako PMC Band. Nyní je čeká řada tvůrčích výzev včetně vymyšlení nového názvu. Jejich svěží hudba se má stát příjemnou „pomlkou“ v jinak rušném a hlučném světě.

fb-32x32-ico-profily bz-32x32-ico-profily

Save the Emotion
Save the Emotion
Talentovaná kapela z Berouna. Americký zpěvák zaujme chlapeckou tváří a silným hlasem dlouhodobého notorika a kuřáka. Basák zase vypracovanými svaly a soustředěným výrazem při hře. Tyto dva doplňují skvěle ladící a vypadající kytaristé a bubeník. Jejich spojením vznikla chytlavá směsice indie a amerického punk-rocku, která by se občas dala líně nazvat grunge. V projektu KB Band Academy ohromili profesionálním projevem a soundem.

fb-32x32-ico-profily bz-32x32-ico-profily

Jiří Burian
Jiří Burian

Jak je pro kapelu důležitá image? Jak se prezentovat pomocí promo fotek jak na plakátech, tak především online? Expertem na první výzvu kapel je muzikant a producent Jiří Burian. Ten stojí za mnoha hudebními projekty, které měly nebo mají velice různorodou image: od rockové kapely Southpaw, přes alternativní duo Republic of Two až po postavu excentrického trendsettera Kapitána Demo.

Chinaski
Chinaski

Úspěšný singl je pro kapelu alfa a omega celé hudební kariéry. A kdo jiný by ho měl zhodnotit, než jedni z největších českých hitmakerů? Michal Malátný a František Táborský jsou autoři většiny hitů kapely Chinaski. Se svými zkušenostmi z tvorby singlů se podělili s našimi kapelami a ocenili jejich písničky a to jak z textařského, tak hudebního hlediska.

Michal Novák
Michal NovákMajkláč

Zakladatel Bandzone.cz – nejrozsáhlejší komunity kapel, DJs, MCs a jejich fanoušků na českém internetu. Hudební producent, paintball ultimate NINJA KiLLA, designer, redaktor, grafik, kytarista a mnoho dalšího! Majkláč, jakožto mentor, a spolu s ním další známé osobnosti z řad umělců, hudebníků a odborníků v oboru, budou hodnotit plnění úkolů, které jsou pro kapely připraveny. Přidají i své profesionální rady, tipy a zkušenosti ohledně jednotlivých témat.

Nikola Čechová
Nikola ČechováShopaholic Nicol

Nikola začínala jako youtuberka a své první mediální zkušenosti získala díky Óčku, kde v současné době moderuje živé vysílání pořadu Mixxxer show. Ve studiu pravidelně zpovídá osobnosti nejen hudební scény. Mimo moderování natáčí i videa o módě nebo cestování. Sama má též zkušenosti jako zpěvačka, její singl Ztracená má na serveru youtube již přes 2 miliony views. Nicol patří též mezi nejvlivnější influencerky a to i díky nejúspěšnějšímu Instagramu v Česku.