PROFILY 2018-10-03T19:36:57+00:00
Pomlky
Pomlky
Mladá hradecká kapela, která hraje písničky na pomezí popu a folku, které ji baví a které budou bavit i vás! Jejich mladistvý pohled na svět vám předá svou energii. Kapelu přihlásil do projektu KB Band Academy její frontman, herec a muzikant Petr Matyáš Cibulka ještě jako PMC Band. Nyní je čeká řada tvůrčích výzev včetně vymyšlení nového názvu. Jejich svěží hudba se má stát příjemnou „pomlkou“ v jinak rušném a hlučném světě.

fb-32x32-ico-profily bz-32x32-ico-profily

Save the Emotion
Save the Emotion
Talentovaná kapela z Berouna. Americký zpěvák zaujme chlapeckou tváří a silným hlasem dlouhodobého notorika a kuřáka. Basák zase vypracovanými svaly a soustředěným výrazem při hře. Tyto dva doplňují skvěle ladící a vypadající kytaristé a bubeník. Jejich spojením vznikla chytlavá směsice indie a amerického punk-rocku, která by se občas dala líně nazvat grunge. V projektu KB Band Academy ohromili profesionálním projevem a soundem.

fb-32x32-ico-profily bz-32x32-ico-profily

Bára Poláková
Bára Poláková

Videoklipy herečky a zpěvačky Báry Polákové patří mezi nejsledovanější na youtubu a zároveň jsou i oceňované u hudební kritiky, neboť Bára je držitelkou několika hudebních cen v kategorii videoklip roku. Našim kapelám proto předá velmi inspirativní pohled na videoklipovou tvorbu.

Chinaski
Chinaski

Úspěšný singl je pro kapelu alfa a omega celé hudební kariéry. A kdo jiný by ho měl zhodnotit, než jedni z největších českých hitmakerů? Michal Malátný a František Táborský jsou autoři většiny hitů kapely Chinaski. Se svými zkušenostmi z tvorby singlů se podělili s našimi kapelami a ocenili jejich písničky a to jak z textařského, tak hudebního hlediska.

Jiří Burian
Jiří Burian

Jak je pro kapelu důležitá image? Jak se prezentovat pomocí promo fotek jak na plakátech, tak především online? Expertem na první výzvu kapel je muzikant a producent Jiří Burian. Ten stojí za mnoha hudebními projekty, které měly nebo mají velice různorodou image: od rockové kapely Southpaw, přes alternativní duo Republic of Two až po postavu excentrického trendsettera Kapitána Demo.

Nikola Čechová
Nikola Čechová

Nikola začínala jako youtuberka a své první mediální zkušenosti získala díky Óčku, kde v současné době moderuje živé vysílání pořadu Mixxxer show. Ve studiu pravidelně zpovídá osobnosti nejen hudební scény. Mimo moderování natáčí i videa o módě nebo cestování. Sama má též zkušenosti jako zpěvačka, její singl Ztracená má na serveru youtube již přes 2 miliony views. Nicol patří též mezi nejvlivnější influencerky a to i díky nejúspěšnějšímu Instagramu v Česku.

Michal Novák
Michal NovákMajkláč

Zakladatel Bandzone.cz – nejrozsáhlejší komunity kapel, DJs, MCs a jejich fanoušků na českém internetu. Hudební producent, paintball ultimate NINJA KiLLA, designer, redaktor, grafik, kytarista a mnoho dalšího! Majkláč, jakožto mentor, a spolu s ním další známé osobnosti z řad umělců, hudebníků a odborníků v oboru, budou hodnotit plnění úkolů, které jsou pro kapely připraveny. Přidají i své profesionální rady, tipy a zkušenosti ohledně jednotlivých témat.