G2BA 2016 2018-04-27T21:14:24+00:00
LASK
LASKŽánr: pop-rock
KLIKNI NA FOTO A DOZVÍŠ SE VŠE O KAPELE!

Pepe (akustická kytara + zpěv)
Štěp (baskytara + vokál)
Johny (elektrická kytara + vokál)
Venda (bicí, cajon a perkuse)

Jsme skupina z jižních Čech plná energie. Start naší hudební kariéry byl 1. 4. 2016. Jdeme do toho naplno! Milujeme výzvy a projekt G2BA je pro nás jako stvořený! Jsme čtyřčlenná skupina s klasickým složením nástrojů, avšak s netradičním přístupem a osobitým stylem.

fb-32x32-ico-profily bz-32x32-ico-profily

M2E (dnes Platonic)
M2E (dnes Platonic)Žánr: pop-punk
KLIKNI NA FOTO A DOZVÍŠ SE VŠE O KAPELE!

Dave (frontman a kytarista)
Péťa (basák)
Pedro (bubeník)
Patrik (kytarista)

Ahoj! Jsme kapela z Bruntálu! Koncerty obrážíme již tři roky a za tu dobu jsme stihli hrát na mnoha koncertech a festivalech. V roce 2014 se nám podařilo vydat naše první album s názvem „Tohle je přepadení“. Hudbu bereme jako naši největší lásku a prioritu a podle toho ji taky děláme!

fb-32x32-ico-profily bz-32x32-ico-profily

Naděje
NadějeŽánr: pop
KLIKNI NA FOTO A DOZVÍŠ SE VŠE O KAPELE!

Petr Cieplý (zpěv)
Filip Najser (kytara)
Tomáš Pavlíček (bicí)

Vznikli jsme na podzim roku 2015. Pohybujeme se především v popovém žánru. Snažíme se stále dostat dál, protože dělat hudbu je náš sen a po malých krůčcích se nám plní. Rádi bychom prostřednictvím naší hudby šířili dobrou náladu, pozitivní přístup a hlavně Naději.

fb-32x32-ico-profily bz-32x32-ico-profily

DAVID KOLLER
DAVID KOLLER
Těžko můžeme hledat významnějšího českého hudebníka posledních dvaceti let, než je David Koller. Zpěvák a bubeník, člen legendární Lucie, přijde zhodnotit coververze známých hitů, které mu kapely naživo zahrají. Sám David nám taky prozradil, se kterými covery společně začínali v kapele Jasná páka. Kompletní hodnocení Davida uvidíš, když klikneš na fotku.
VLADIMIR 518
VLADIMIR 518
Vladimir je respektovanou osobností v oblasti vizuálu, designu a stylu. „K vizuálu přistupuji tak, že jdu od konceptu podle toho, co která deska nebo období má vyjadřovat,“ říká ke grafice svých vlastních projektů. Plakáty, které kapely připravily v rámci své nové vizuální prezentace, zhodnotí velmi přísně. Která kapela u něj zabodovala a která ne? Uvidíš, když klikneš na fotku.
MATĚJ HOMOLA
MATĚJ HOMOLA
Wohnouti patří mezi kapely, které rozhodně zaujmout umí a každý jejich koncert je zároveň vtipnou show. A jak se dařilo zaujmout našim třem kapelám v prvním úkolu naší akademie – buskingu? Klikni na foto a podívej se na Matějovo hodnocení!
KLÁRA VYTISKOVÁ
KLÁRA VYTISKOVÁ
Klára patří k nejrespektovanějším zpěvačkám české klubové scény. Jako moderátorka i interpretka se účastnila série unplugged koncertů G2 Acoustic stage. Tento rok si odnesla cenu Anděl jako zpěvačka roku. Působila v kapele Toxique, v posledních letech o sobě dává vědět především sólově jako KLARA. S hodnocením začínajících mladých muzikantů má zkušenosti i jako porotkyně velké talentové soutěže.
ALBERT ČERNÝ
ALBERT ČERNÝ
Český zpěvák a kytarista, frontman skupiny Lake Malawi, který ve své tvorbě klade velký důraz na kvalitu. Všechny jeho počiny jsou promakané do posledního detailu, videoklipy musí dle jeho kréda dokonale ladit s hudební složkou. Jako člen kapely Charlie Straight získal několik ocenění Anděl, včetně toho za nejlepší videoklip k písni Platonic Johny. Jak ohodnotí klipy kapel v G2 Band Academy?
BEN CRISTOVAO
BEN CRISTOVAO
Podle žebříčku Forbes je rapper a zpěvák Ben Cristovao nejvlivnějším muzikantem na českém internetu. Jeho videoklipy patří mezi nejhranější na Óčku a mají miliony views na Youtube. Od svých začátků v televizní talentové soutěži ušel Ben obrovský kus cesty a stal se jedním z nejzásadnějších influencerů na českých sociálních sítích. Je tedy naprosto povolaný k tomu zhodnotit, jak se kapelám dařilo v propagaci vlastní tvorby a předat jim své zkušenosti.